HAKKIMIZDA

Gelişen ve hızla büyüyen teknolojiye uyum sağlayabilmek ve taleplere cevap verebilmek için devamlı kendini yenileyen ve büyüyen kadroya sahip olmak gerekir.

EPRO Yazılım bu durumun bilincinde olup 20 Yıllık deneyimiyle çizgisini bozmadan, tüm müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2000 yılında sîzlerle tanışan EPRO Yazılım, yazılım dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmekte, Windows Masaüstü, Web ve Mobil ortamlarda çalışan yazılımlar üretmekte, bilginin daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yönetilmesini sağlayıcı çözümler sunmaktadır. Bu nedenle programlarımız son teknolojiyle donatılmıştır.

 EPRO Yazılım ilk olarak sektöre ticari yazılımla başlamış,  gelişen teknolojiyle birlikte ticari karmaşıklığı ortadan kaldırmayı amaç edinmiş ve başarmıştır. Kendini sürekli yenileyen firmamız Ticari Programlar, Hızlı Satış Sistemleri, Bayi Satış Takip Programları, Cafe-Restorant Takip Otomasyonu, Otel Programları, Sulama Birlikleri Programı, Çiftçi Malları Koruma Başkanlıkları Programı ve Firmaya Özel Yazılımlar geliştirerek ürün yelpazesini geliştirmiştir. Özel yazılımlarımız girişimcinin iş alanına göre değişmekte olup istek ve arzusuna göre ayarlanmaktadır. Hızla gelişmekte olan EPRO Yazılım uzman kadrosuyla ve bayilerimizle siz müşterilerimize yazılım alanında çözüm üretmeye devam etmektedir.